YAZILIM ÇÖZÜMLERİ

KOCsys, müşterilerinin iş verimliliğini ve üretkenliğini artırmak maksadıyla; iş kurma, iş akışı düzenleme, ihtiyacı olan analizleri gerçekleştirme / değerlendirme, analiz sonuçlarının gerektirdiği düzeltmeleri uygulama, veri depolaması, lojistik akışını düzenleme ve raporlama konularında gerek lokal gerekse bütünleşik olarak, yazılım ve sistem entegrasyon çözümleri sunmaktadır.

KOCsys, müşterilerinin isteklerini, mobil ortamlara aktarmaya yönelik olarak mobil uygulama tasarım / geliştirme hizmetleri de vermektedir. Bu sayede müşterilerinin, hayatın her anına etkin bir şekilde dahil olmasını sağlamaktadır.

KURUMSAL ÇÖZÜMLER

KOCsys olarak, şirketlerin global dünya piyasalarında yer edinebilmeleri için tüm iş ve iş akış süreçlerinde kurumsal yapıda davranmaları gerektiğine inanmaktayız. Bu çerçevede farklı alanlarda uzmanlaşmış deneyimli ekibimiz ile müşterilerine; yönetim danışmanlığı, iş geliştirme ve kurumsal kimlik yapılandırma konularında ihtiyaçları doğrultusunda özel paket programlar hazırlamaktayız.

KOCsys, müşterilerinin kurumsallaşması kapsamında; Logo Tasarımı, Kurumsal Kimlik Tasarımı, tüm Baskı / Matbaa Hizmetleri ile ihtiyaçları olan Akıllı Çözümler alanlarında gereken hizmet ve servis desteğini eksiksiz olarak sunmayı hedeflemektedir.

AKILLI SİSTEM ÇÖZÜMLERİ

KOCsys , aşağıda belirtilen alanlarda müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmaktadır;  

  • Akıllı Bina Çözümleri
  • Akıllı Sera Çözümleri
  • Akıllı İş Çözümleri
  • Akıllı Sınıf/Konferans/Toplantı Salonu Çözümleri
  • Akıllı Şehir Çözümleri
  • Akıllı Sağlık Çözümleri