Ürün ve hizmetlerinizin dijital platformlarda satışını yapın. Farklı sektörlere uygun altyapı ve tecrübemiz ile satışlarınızı artırmak için beraberce çalışarak size uygun e-ticaret sistemlerini dizayn edip hayata geçirebiliriz.

E-Ticaret Sitesi

Özellikle son yıllarda ticaret, klasik pazarlama anlayışından internet üzerinden yapılan dijital bir anlayışa doğru, bir yönelim değişimi göstermektedir. KOBİ Firmaları da gelecekle ilgili öngörü ve planlamalarını bu doğrultuda yapmak durumunda kalmaktadır.

KOCsys olarak, müşterilerimizin belirledikleri ürünlerinin gerek satışının yapıldığı gerekse de reklam / analiz / değerlendirme gibi dijital hizmetlerinin yapılabildiği e-ticaret ve web sitelerinin tasarımı ve yönetimi faaliyetlerini gerçekleştiriyoruz.

Açık Pazar Sanal Mağaza (e-mağaza)

Özellikle son yıllarda açık pazar e-ticaret platformları üzerinden sanal mağaza (e-mağaza) açılarak satış yapılması, hem ülkemizde hem de dünyada oldukça fazla rağbet görmektedir. Ülkemizde bu açık pazar e-ticaret platformlarının önde gidenleri:

N11, gittigidiyor, hepsiburada, ciceksepeti, trendyol, amazon-turkiye, e-pttavm, sanalpazar, sahibinden, yemeksepeti sayılabilir.

KOCsys olarak, müşterilerimizin ürünlerini, ihtiyaçlarını ve hedeflerini göz önüne alarak Ar-Ge çalışmaları ve analizler yaparak farklı açık pazar platformlarında doğru ve etkin bir e-mağaza yönetimi ve danışmanlığını gerçekleştiriyoruz.


Sosyal Medya (facebook-instagram-twitter-linkedin-reddit-tumblr-flickr)

Gelin ürünlerinizi sosyal medya ortamına taşıyalım. Özellikle sosyal medyada marka oluşturma ve bunun takip edilebilirliğini sağlamak müşterilerimizin çok kısa zamanda çok fazla sayıda kişiye ulaşması anlamına gelmektedir.

KOCsys tasarım ekibi ile ihtiyaçlarınıza uygun olarak özellikle Facebook ve Instagram üzerinden ürünlerinizin satışı ile ilgili sayfaları oluşturabilirsiniz. Bu sayfaların doğru ve etkin yönetimi (açılımı, resimlerin yüklenmesi, reklamı) ile her an ulaşılabilir konumunuzla çok kısa sürede istediğiniz sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Online Reklam Yönetimi

Web sayfalarınızın Google reklamlarını gelin birlikte yönetelim. KOCsys tasarım ekibi olarak, internet reklamcılığı (Google Ads, Banner, Banner Adwords, Business, Maps),  SEO (Search Engine Optimization – Arama Motoru Optimizasyonu), SEM (Search Engine Marketing – Arama Motoru Pazarlaması), İçerik Pazarlaması ve Otomasyonu, Influencer Pazarlama, Veri Tabanlı Pazarlama, E – Ticaret Pazarlaması,Sosyal Medya Pazarlaması ve Optimizasyonu, E – Mail Pazarlaması, Görüntülü Reklam Pazarlaması, E – Kitaplar, Mobil Uygulama ve  Oyunlar, İnternet dışı, akıllı telefonlara yönelik pazarlamalar (SMS, MMS, Çağrılar), Online Davranışsal Reklamcılık, Yeniden Pazarlama (Re – Marketing), Satış Ortaklıkları (Affiliate Marketing), Mobil Pazarlama ve metin yazarlığı konularında profesyonel hizmetler vermekteyiz.

Hedef kitle etkileşimleri analizleri yaparak size her bakımdan en uygun bütçeli reklam planları hazırlıyoruz.  Bu kapsamda anahtar kelimeleriniz üzerinde çalışarak müşteri analizleri gerçekleştiriyoruz. Böylece size hem bütçe bakımından hem de verimlilik açısından en uygun reklamlar oluşturmayı hedefliyoruz.