E-TİCARET SİSTEMLERİ

KOCsys, müşterilerinin ürün ve hizmetlerinin dijital platformlarda satışını yapabileceği e-ticaret çözümleri sunmaktadır. Farklı sektörlere uygun altyapı ve tecrübemiz ile satışlarınızı artırmak için beraberce çalışarak size uygun e-ticaret sistemlerini hayata geçirebiliriz. Uzman ve dinamik ekibimizle müşterilerimizin ihtiyaçlarını 4 ana kategoride ele alarak onlara doğru çözümler sunmayı hedeflemekteyiz.

E-Ticaret Sitesi

Gelin ürün ve hizmetlerinizi internet ortamına taşıyalım, satışınızı 7/24 yapmaya devam edin. Farklı sektörlere uygun altyapı ve tecrübemiz ile satışlarınızı artırmak için beraberce çalışarak e-ticaret sitenizi hayata geçirebiliriz.

Özellikle son yıllarda ticaret klasik anlayıştan internet üzerinden dijital bir anlayışa doğru bir değişim göstermektedir. Firmalar da gelecekle ilgili öngörü ve planlamalarını bu doğrultuda yapmak durumunda kalmaktadır.

KOCsys olarak, müşterilerimizin ürünlerinin hem satışının yapıldığı hem de reklam / analiz / değerlendirme gibi faaliyetlerinin yapılabildiği e-ticaret sitelerini hayata geçiriyoruz.

Açık Pazar Sanal Mağaza (e-mağaza)

Açık pazar e-ticaret platformları üzerinden sanal mağaza (e-magaza) açılarak satış yapılması, internet ortamındaki ticaret faaliyetlerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle son yıllarda bu platformalar hem ülkemizde hem de dünyada oldukça fazla rağbet görmektedir.

Ülkemizde bu açık pazar e-ticaret platformlarının önde gidenleri:

N11, gittigidiyor, hepsiburada, çiçeksepeti, trendyol, amazon-Türkiye

KOCsys olarak, müşterilerimizin ürünlerini, ihtiyaçlarını ve hedeflerini göz önüne alarak Ar-Ge çalışmaları ve analizler yaparak farklı açık pazar platformlarında doğru ve etkin bir e-magaza yönetimi ve danışmanlığını gerçekleştiriyoruz.

Sosyal Medya (Facebook – Instagram – Twitter – Reddit – Linkedin – Thumblr – Flickr – Fiverr – Twitly – Xing – Pinterest )

Gelin ürünlerinizi sosyal medya ortamına taşıyalım. Özellikle sosyal medyada marka oluşturma ve bunun takip edilebilirliğini sağlamak müşterilerimizin çok kısa zamanda çok fazla sayıda kişiye ulaşması anlamına gelmektedir.

KOCsys tasarım ekibi ile, ihtiyaçlarınıza uygun olarak özellikle Facebook ve Instagram üzerinden ürünlerinizin satışı ile ilgili sayfaları oluşturabilirsiniz. Bu sayfaların doğru ve etkin yönetimi (açılımı, resimlerin yüklenmesi, reklam) ile her an ulaşılabilir konumunuzla çok kısa sürede istediğiniz sonuçlara ulaşabilirsiniz.