WEB TASARIMI HİZMETLERİ

KOCsys, özellikle kurumsal kimliğinizi geliştirebileceğiniz web sitesi tasarımı konusunda çok yönlü profesyonel hizmetler vermektedir. Müşterilerimizin web sayfası tasarımları aynı zamanda mobil cihazlarla da uyumlu çalışacak şekilde tasarlanmaktadır. Bu sayede müşterilerimiz ücretsiz olarak mobil bir siteye de sahip olmaktadır.

E- TİCARET SİSTEMLERİ

KOCsys, müşterilerinin ürün ve hizmetlerinin dijital platformlarda satışını yapabileceği e-ticaret çözümleri sunmaktadır.

Farklı sektörlere uygun altyapı ve tecrübemiz ile satışlarınızı artırmak için beraberce çalışarak size uygun e-ticaret sistemlerini hayata geçirebiliriz. Uzman ve dinamik ekibimizle müşterilerimizin ihtiyaçlarını 4 ana kategoride ele alarak onlara doğru çözümler sunmayı hedeflemekteyiz.

  • E-Ticaret Sitesi
  • Açık Pazar Sanal Mağaza (e-mağaza)
  • Sosyal Medya (Facebook-Instagram-Twitter-ETSY)
  • Online Reklam

ONLINE REKLAM YÖNETİMİ

Web sayfalarınızın Google reklamlarını gelin birlikte yönetelim. KOCsys tasarım ekibi olarak, internet reklamcılığı (Google Ads, Banner, Banner Adwords, Business, Maps),  SEO (Search Engine Optimization – Arama Motoru Optimizasyonu), SEM (Search Engine Marketing – Arama Motoru Pazarlaması), İçerik Pazarlaması ve Otomasyonu, Influencer Pazarlama, Veri Tabanlı Pazarlama, E – Ticaret Pazarlaması,Sosyal Medya Pazarlaması ve Optimizasyonu, E – Mail Pazarlaması, Görüntülü Reklam Pazarlaması, E – Kitaplar, Mobil Uygulama ve  Oyunlar, İnternet dışı, akıllı telefonlara yönelik pazarlamalar (SMS, MMS, Çağrılar), Online Davranışsal Reklamcılık, Yeniden Pazarlama (Re – Marketing), Satış Ortaklıkları (Affiliate Marketing), Mobil Pazarlama ve metin yazarlığı konularında profesyonel hizmetler vermekteyiz.

Hedef kitle etkileşimleri analizleri yaparak size her bakımdan en uygun bütçeli reklam planları hazırlıyoruz.  Bu kapsamda anahtar kelimeleriniz üzerinde çalışarak müşteri analizleri gerçekleştiriyoruz. Böylece size hem bütçe bakımından hem de verimlilik açısından en uygun reklamlar oluşturmayı hedefliyoruz.

Web sayfalarınızın, e-ticaret sanal mağazalarınızın ve sosyal medya hesaplarınızın reklamlarını gelin birlikte yönetelim.

KOCsys olarak, internet reklamcılığı (Google Adwords, Banner, Banner Adwords, Business, Maps),  SEO (arama motoru optimizasyonu); sosyal medya reklamcılığı, metin yazarlığı konularında profesyonel hizmetler vermekteyiz.

DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

KOCsys olarak, şirketlerin dünya ve ülkemiz genelinde yer edinebilmeleri ve sürdürülebilirliklerini sağlamaları için aşağıda belirtilen faaliyet alanlarında müşterilerimize danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

  • Firma / Şirket Kurumsal Kimlik Oluşturma / Yönetimi Danışmanlığı
  • İş Geliştirme Danışmanlığı
  • Proje Destek Danışmanlığı
  • Ar-Ge / Tasarım Merkezi Danışmanlığı
  • Tematik Konular İçin Danışmanlık