KURUMSAL HİZMETLER

KOCsys olarak, şirketlerin global dünya piyasalarında yer edinebilmeleri için tüm iş ve süreçlerinde kurumsal olarak davranmaları gerektiğine inanmaktayız. Bu çerçevede farklı alanlarda uzmanlaşmış deneyimli ekibimiz ile yönetim danışmanlığı, iş geliştirme ve kurumsal kimlik yapılandırma konularında ihtiyaçları belirleyerek özel paket programlar hazırlamaktayız.

KOCsys olarak, şirketlerin global dünya piyasalarında yer edinebilmeleri için tüm iş ve iş akış süreçlerinde kurumsal yapıda davranmaları gerektiğine inanmaktayız. Bu çerçevede farklı alanlarda uzmanlaşmış deneyimli ekibimiz ile müşterilerine; yönetim danışmanlığı, iş geliştirme ve kurumsal kimlik yapılandırma konularında ihtiyaçları doğrultusunda özel paket programlar hazırlamaktayız.


KOCsys, müşterilerinin kurumsallaşması kapsamında; aşağıdaki hizmetleri sunmaktadır.

  • Logo Tasarımı: Logo şirketlerin markalaşması için önemli basamaklardan biridir. Şirketinizi en iyi şekilde yansıtacak olan logo, daha sonra yapılacak olan çalışmalara da ışık tutacaktır. Bu yüzden KOCsys tasarım ekibi, istekleriniz doğrultusunda logo tasarımı çalışmalarını sizlerle beraber interaktif bir şekilde yürütülmesinin önemine inanmaktadır.
  • Kurumsal Kimlik Tasarımı: Şirketinizin tanınmasında ve piyasada benzerlerinden ayrılmasında etkin unsurlardan biri de kurumsal kimliğinizdir. Bu kimlik tamamen size özel olmalıdır. KOCsys olarak, firmanıza özel, markanızı yansıtan Kurumsal Kimlik çalışmaları gerçekleştirmekteyiz. Rakiplerinizden farklı ve onlara benzemeyen çalışmalarla markanızı kalıcı bir yere taşımayı hedeflemekteyiz. Bu kapsamda aşağıda birkısmı verilen çalışmalar KOCsys tarafından yapılmaktadır;
  • Logo, Kartvizit, Antetli Kağıt, Diplomat Zarf, Cepli Dosya, Teklif Dosyası Tasarımı
  • Baskı İşleri / Matbaa Hizmetleri: Kurumsal hizmetler kapsamında yapılması düşünülen bütün baskı ve matbaa işleri, çözüm ortaklarımız ile beraber etkin bir şekilde gerçekleştirilir. KOCsys olarak, bu hizmetleri etkin maliyet, yüksek kalite ve yüksek müşteri memnuniyeti gözeterek gerçekleştirmeyi hedeflemekteyiz.
  • Akıllı Çözümler: KOCsys olarak, şirketlerin ve kamu kurumlarının ihtiyacı olan gereksinimleri analiz edilerek bu gereksinimleri karşılamaya yönelik özel çözümler sunmaktayız. Bununla beraber firmamız, şirketlerin ve kamu kurumlarının mevcutta olan sistemlerinin gelişen teknoloji ile uyumlu hale getirilerek var olan tüm iş süreçlerini yansıtılacağı uçtan uca çözümler üretmekteyiz.