HAKKIMIZDA

KOCsys- Key Operating Consultancy Services and Systems, temelde bilgi hizmetleri faaliyet alanlarına odaklanmış olmakla beraber dijital dönüşüm gerektiren sektörel bazda her türlü ekosistemi oluşturabilecek bilgi ve tecrübe potansiyeline sahiptir. KOCsys bilgi teknolojileri, elektronik ve yazılım konularında hem akademik hem de sanayi alanlarında 20 yılı aşkın personel tecrübesini bünyesinde barındırmaktadır. Bu potansiyelini birçok sektörde bilgi, etik ve ahlâkî değerler çerçevesinde danışmanlık, yenilikçi ürün, sistem ve hizmet sunma amacıyla kullanmaktadır.

KOCsys, hayatı kolaylaştıracak ürün, sistem ve hizmetleri eksiksiz bir şekilde müşterisine ulaştırmayı kendisine amaç edinmiştir.

KOCsys faaliyet alanına giren konularda gerekli Ar-Ge çalışmalarını müşterilerimizin istekleri doğrultusunda gerçekleştirmeye çalışmaktadır.

KOCsys teknik danışmanlık, eğitim, laboratuvar kurulumu ve uygulama desteği konularında da hizmet vermektedir.

VİZYONUMUZ

Vizyonumuz; eğitim düzeyi yüksek, ahlâkî değerler çerçevesinde hareket eden, çağdaş, sürekli gelişim felsefesini özümsemiş, geniş gelecek öngörüleri olan çalışanlarıyla yenilikçi, hayatı kolaylaştıran, sürdürülebilir ürünler, sistemler ve hizmetler sunmaktır.  

MİSYONUMUZ

KOCSYS, kalite öncelikli, verimli, sürdürülebilir, pratik ve kullanımı kolay ürün, sistem ve hizmetler sunmayı amaçlar. Çağdaş, yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren çalışanları sayesinde eksiksiz müşteri memnuniyeti oluşturarak ülkemiz kalkınmasına katkı sağlamayı hedeflemektedir.