MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ

KOCsys, özellikle elektrik, elektronik, telekomünikasyon, görüntüleme, IoT ve enerji konularında ihtiyaç duyulan tasarım, planlama ve entegrasyon süreçlerini proaktif yaklaşımlarla başarılı bir şekilde yürütür.

KOCsys, alanlarında uzmanlaşmış ekibiyle müşterilerinin mühendislik ihtiyaçlarını 4 ana başlıkta ele alarak onlara doğru hizmetler sunmayı hedeflemektedir.

  • Planlama: Müşterilerimizi çözüme götürecek bütün basamakları hızlı ve detaylı bir şekilde planlanmasını gerçekleştiriyoruz.  
  • Analiz / Tasarım: Müşterilerimizin ihtiyaçlarını / problemlerini en iyi bir şekilde analiz ederek, onlara en uygun yenilikçi tasarımlar hazırlamaktayız.
  • Entegrasyon: Müşterilerimizin daha etkin ve verimli çalışmalarını sağlamak ve onları geleceğe hazırlamak için çok yönlü (yazılım & donanım) sistem entegrasyonu içeren çözümler sunmaktayız.
  • Raporlama: Bu çalışmaların her basamağının takip edilebilirliği ve sürdürülebilirliği için kapsamlı raporlar hazırlayarak yazılı bir kültürün (kütüphanenin) oluşmasını hedeflemekteyiz.