ONLINE REKLAM YÖNETİMİ

Web sayfalarınızın Google reklamlarını gelin birlikte yönetelim. KOCsys tasarım ekibi olarak, internet reklamcılığı (Google Adwords, Banner, Banner Adwords, Business, Maps),  SEO (arama motoru optimizasyonu); sosyal medya reklamcılığı, metin yazarlığı konularında profesyonel hizmetler vermekteyiz.

Business, Maps),  SEO (Search Engine Optimization – Arama Motoru Optimizasyonu), SEM (Search Engine Marketing – Arama Motoru Pazarlaması), İçerik Pazarlaması ve Otomasyonu, Influencer Pazarlama, Veri Tabanlı Pazarlama, E – Ticaret Pazarlaması,Sosyal Medya Pazarlaması ve Optimizasyonu, E – Mail Pazarlaması, Görüntülü Reklam Pazarlaması, E – Kitaplar, Mobil Uygulama ve  Oyunlar, İnternet dışı, akıllı telefonlara yönelik pazarlamalar (SMS, MMS, Çağrılar), Online Davranışsal Reklamcılık, Yeniden Pazarlama (Re – Marketing), Satış Ortaklıkları (Affiliate Marketing), Mobil Pazarlama ve metin yazarlığı konularında profesyonel hizmetler vermekteyiz.

Hedef kitle etkileşimleri analizleri yaparak size her bakımdan en uygun bütçeli reklam planları hazırlıyoruz.  Bu kapsamda anahtar kelimeleriniz üzerinde çalışarak müşteri analizleri gerçekleştiriyoruz. Böylece size hem bütçe bakımından hem de verimlilik açısından en uygun reklamlar oluşturmayı hedefliyoruz.

Web sayfalarınızın, e-ticaret sanal mağazalarınızın ve sosyal medya hesaplarınızın reklamlarını gelin birlikte yönetelim.

Google SEO

Google arama sonuçlarının ilk sayfasındaki yerinizi kaybetmeyin. KOCsys olarak, müşterilerimizin Google aramalarında her zaman ön planda olmalarını hedeflemekteyiz.

Google SEO bir arama motoru optimizasyonudur. Google, belirli periyotlarla ve değişik parametreler üzerinden dinamik olarak web siteniz üzerinde tarama yapar. Bu tarama sonuçlarına göre aramalardaki yerleriniz değişiklik gösterebilmektedir. Bu durumlarda arama sonuçlarında gerilere düşmemek adına yapılması gerekenler SEO kapsamındaki işlemlerdir. Web sayfanıza ait anahtar kelimelerin doğru bir şekilde girilmesi, sayfanızdaki bilgilerin güncellenmesi, sayfanızdaki linklerin ve bağlantıların doğru ve hedefe yönelik olması gibi basamaklar bu işlemler içeresinde sayabiliriz.

Sosyal Medya Reklamları

Gelin şirketinizin sosyal medyada görünürlüğünü artıralım. Özellikle sosyal medyada marka oluşturma ve bunun takip edilebilirliğini sağlamak müşterilerimizin çok kısa zamanda çok fazla sayıda kişiye ulaşması anlamına gelmektedir.

KOCsys tasarım ekibi ile ihtiyaçlarınıza uygun olarak, özellikle Facebook, Instagram, Twitter ve Linkedin reklamları oluşturabilirsiniz. Böylece her an ulaşılabilir konumunuzla çok kısa sürede istediğiniz sonuçlara ulaşabilirsiniz.