Yazılım Çözümlerimiz

KOCsys olarak, müşterilerimizin iş verimliliğini ve üretkenliğini artırmak için, iş kurma, iş akışı düzenleme, ihtiyacı olan analizleri gerçekleştirme / değerlendirme, analiz sonuçlarının gerektirdiği düzeltmeleri sağlama, veri depolaması, lojistik akışını düzenleme ve raporlama konularında gerek parça parça gerekse tam bir yazılım ve entegrasyon çözümleri sunmaktayız.

KOCsys, konularında uzmanlaşmış dinamik ekibiyle müşterilerinin ihtiyaçlarını 4 ana başlıkta ele alarak onlara doğru çözümler sunmayı hedeflemektedir.

  • Tasarım
  • Programlama 
  • Geliştirme
  • Entegrasyon

Uzaktan okuma sistemleri, laboratuvar takip sistemleri, eğitim setleri, eğitim simülasyonları, yazılım uygulamaları gibi tüm yazılım tasarımı, programlama, geliştirme ve sistem entegrasyonu çözümlerini, müşterimize özel bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Mobil Uygulama Geliştirme

Gelin hayalinizi mobil uygulama olarak hayata geçirelim.

Son yıllarda akıllı telefon ve tabletlerin çok hızlı bir şekilde artmasıyla insanların mobil uygulama kullanımları da aynı oranda yaygınlaşmıştır.  Bu doğrultuda KOCsys olarak, müşterilerimizin isteklerini mobil ortamlara aktarımına yönelik mobil uygulama tasarımı / geliştirme hizmetleri sunmaktayız. Bu sayede müşterilerimizi hayatın her anına etkin bir şekilde dahil olmasını hedeflemekteyiz.