YAZILIM ÇÖZÜMLERİ

KOCsys yazılım ekibi, müşterilerinin iş verimliliğini ve üretkenliğini artırmak için, iş kurma, iş akışı düzenleme, ihtiyacı olan analizleri gerçekleştirme/değerlendirme, analiz sonuçlarının gerektirdiği düzeltmeleri sağlama, veri depolaması, lojistik akışını düzenleme ve raporlama konularında gerek parça parça gerekse tam bir yazılım ve entegrasyon çözümleri sunmaktayız.

KOCsys, müşterilerinin iş verimliliğini ve üretkenliğini artırmak maksadıyla; iş kurma, iş akışı düzenleme, ihtiyacı olan analizleri gerçekleştirme / değerlendirme, analiz sonuçlarının gerektirdiği düzeltmeleri uygulama, veri depolaması, lojistik akışını düzenleme ve raporlama konularında gerek lokal gerekse bütünleşik olarak, yazılım ve sistem entegrasyon çözümleri sunmaktadır.

KOCsys, müşterilerinin isteklerini, mobil ortamlara aktarmaya yönelik olarak mobil uygulama tasarım / geliştirme hizmetleri de vermektedir. Bu sayede müşterilerinin, hayatın her anına etkin bir şekilde dahil olmasını sağlamaktadır.

KOCsys, farklı mühendislik ve temel bilim alanlarında uzmanlaşmış dinamik ekibiyle müşterilerinin ihtiyaçlarını 4 ana başlıkta ele alarak onlara doğru çözümler sunmayı hedeflemektedir.

  • Tasarım: Müşterilerimizin ihtiyaçları göz önüne alınarak, onlara en uygun yenilikçi tasarımlar hazırlamaktayız.
  • Programlama: Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda uygun dilleri kullanarak programlama ve kodlama işlemlerini en hızlı ve etkin bir şekilde hazırlıyoruz.  
  • Geliştirme: Müşterilerimizin farklı dijital ortamlarda çalıştırabileceği özgün uygulamalar geliştirmeyi hedeflemekteyiz.
  • Entegrasyon: Firmaların ve işletmelerin daha etkin ve verimli çalışmalarını sağlamak ve onları geleceğe hazırlamak için uygun yazılım & sistem entegrasyonu çözümleri sunmaktayız.

Uzaktan okuma sistemleri, laboratuvar takip sistemleri, eğitim setleri, eğitim simülasyonları ve uygulamaları gibi tüm yazılım tasarım, programlama, geliştirme ve sistem entegrasyonu çözümlerini müşterimize özel bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

MOBİL UYGULAMA GELİŞTİRME

Gelin hayalinizi mobil uygulama olarak hayata geçirelim.

Son yıllarda akıllı telefon ve tabletlerin çok hızlı bir şekilde artmasıyla insanların mobil uygulama kullanımları da aynı oranda yaygınlaşmıştır.  Bu doğrultuda KOCsys olarak, müşterilerimizin isteklerini mobil ortamlara aktarımaya yönelik mobil uygulama tasarım / geliştirme hizmetleri vermekteyiz. Bu sayede müşterilerimizin, hayatın her anına etkin bir şekilde dahil olmasını hedeflemekteyiz.

  Neden Bizi Tercih Etmelisiniz

  • Yenilikçi Tasarımlar: Müşterilerimizin ihtiyaçları göz önüne alınarak, onlara en uygun yenilikçi tasarımlar hazırlamaktayız.
  • Hızlı Uyum: Web sitelerinizi en hızlı şekilde hazırlayıp, dijital ortamlara entegrasyonunu sağlamaktayız.
  • Özgün Fikirler: Firmanızı ve ürünlerinizi tanıtmak için özgün fikirler oluşturup bunları hayata geçirmenizde sizlere yardımcı olmaktayız.
  • Akıllı Çözümler: Firmanızı ve işletmenizi geleceğe hazırlamak için akıllı çözümler sunarak bunların optimum şekilde uygulanabilirliğini sağlamaktayız.